АГРОМАТ єднає фахівців

АГРОМАТ єднає фахівців

Напередодні Дня будівельників в конференц-залі АГРОМАТ А пройшли підсумкові збори учасників Всеукраїнського союзу виробників будматеріалів і Української Асоціації Кераміки.

Дві поважні установи поєднують давні професійні, партнерські і дружні відносини. Працівники галузі зібралися разом, щоб обговорити нагальні проблеми, порадіти успіхам, поділитися своїми думками.Представників будівельної галузі привітав генеральний директор компанії АГРОМАТ Сергій Володимирович Войтенко. Він розповів про ті зміни, які відбуваються в компанії, ребрендинг, відкриття нових магазинів, завдання, які ставить перед собою визнаний лідер ринку. «Сьогодні важливим фактором в політиці АГРОМАТ, – зазначив Сергій Володимирович, – є увага до вітчизняного виробника. Ми розширюємо асортимент української плитки і вже сьогодні ви можете побачити це в новому залі АГРОМАТ А ».

Президент Всеукраїнського союзу виробників будматеріалів Іван Миколайович Салій представив аналітику ринку за підсумками на перше півріччя 2018 року, з жалем зазначивши, що ринок перебуває в стагнації, а держава і місцеві органи управління швидше гальмують, ніж розвивають галузь.  Проте, Союз виробників будматеріалів активно працює і не здається, а збирається протидіяти несприятливим факторам. З цікавістю присутні вислухали яскравий і емоційний виступ керівника департаменту продажів АГРОМАТ Оксани Кабацій, присвячений особливостям продажу керамічної плитки та сантехніки в сучасних умовах, про новий підхід до ритейл-дизайну і ритейл-маркетингу, ключових зонах уваги в ставленні до сьогоднішнього клієнту. З великою увагою також була сприйнята інформація про нові технології в енергоефективному тепловому обладнанні. Про ТМ DEWEIT розповідав Денис Сегедин, комерційний директор ТОВ «Агромат-Декор».

Представники найбільших підприємств будівельної галузі, серед яких були керівники ПБГ «Ковальська», ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка», ПрАТ «Харківський плитковий завод», ТОВ «Керамейя», ТОВ «Роял Хаус» і ін. розглядали також інші нагальні питання, зокрема, майбутній ювілей організації, яка в жовтні цього року урочисто відзначить десять років з дня заснування.

Після офіційної частини відбулася екскурсія по оновленим залах АГРОМАТ А і дружнє спілкування фахівців і однодумців.