З’їзд УАК

З’їзд УАК

28 березня 2013 року в рамках міжнародної будівельної виставки InterBudExpo 2013 в приміщенні виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» пройшов З’їзд Української Асоціації кераміки. На З’їзді зібралися діючі і нові члени Асоціації, а також представники компаній-виробників керамічної плитки в Україні. Серед почесних гостей був присутній Глава наглядової ради Асоціації “Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів” Іван Салій.

 

Під час З’їзду учасники розглянули основні напрямки діяльності Асоціації на наступні роки (2013-2014), були підведені підсумки діяльності Української Асоціації кераміки за 2012 рік. За результатами роботи за минулий рік З’їзд визначив основні завдання Асоціації на поточний 2013 рік, серед яких сприяння участі членів Асоціації в будівельних виставках в Україні, а також підтримка при відвідуванні зарубіжних виставок, проведення аналізу ринку кераміки спільно з компанією GfK Ukraine, організація відвідування Міжнародного Форуму асоціацій виробників керамічної плитки.

 

У липні 2014 року УАК планує організувати святкування 15-ої річниці з дня свого створення (22 липня 1999 року). Президія Асоціації також привітала нові компанії зі вступом в Українську Асоціацію кераміки.