ШПАТ ДП

ШПАТ ДП

Дочірнє підприємство «Шпат» засноване у 1997 році. Підприємство знаходиться у с. Мала Токарівка, Романівського району,  Житомирської області, родовище «Гірський». Основний напрямок діяльності – видобуток відкритим способом і подальша переробка пегматитової сировини (зрощені кристали калієвого польового шпату і кварцу) для підприємств фарфоро-фаянсової  промисловості, будівельної і художньої кераміки як України, так і ближнього зарубіжжя.

На підприємстві функціонує хіміко-аналітична лабораторія, яка проводить постійний якісний і кількісний розширений хімічний аналіз пегматитової сировини. 

За результатами визначення на кожну партію відправки сировини споживачам видається сертифікат якості. Лабораторія атестована Укрметртестстандарт України і готова надавати послуги по розширеному хімічному аналізу польового шпату, каолінів стороннім організаціям. Реалізація продукції проводиться як автомобільним, так і залізничним транспортом у піввагонах навалом грузопідйомністю 69 тонн або в поліпропіленових контейнерах (біг-бег) вагою 1 тонна.

 

Телефони ДП «Шпат»:  +380 4144 6-13-00 , +380 4146 9-64-94

Custom Field

This is custom field text

Дата

Листопад 23, 2019