СОКА УКРАЇНА ТОВ

СОКА УКРАЇНА ТОВ

SOKA Ukraine входить у французьку групу SOKA, засновану понад 60 років тому для експлуатації великого каолінового родовища на Заході Франції. 

Мета – виробництво продукції для керамічної, хімічної, а також інших видів промисловості, що використовують білі наповнювачі, наприклад, при виробництві пластмас і гумотехнічних виробів, цегли і цементу, виготовленні скловолокна. Технологія збагачення відповідає кращим світовим стандартам. Відмінна технічна підтримка при застосуванні сировини разом з імпортованими видами здатні значно підвищити виробничу потужність і рентабельність будь-якого підприємства.

Група здійснює регулярні поставки найбільш відомим компаніям, що випускають кераміку в Європі, Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці.

SOKA Ukraine пропонує не тільки сировину (каолін і глину для керамічних виробників), але і повну підтримку при збільшенні виробничих потужностей і поліпшенні технічних результатів, яку надають професійні інженери, що володіють багатим досвідом у всесвітньо відомих керамічних компаніях.

SOKA також має можливість надати аналогічне обслуговування, встановивши нову лабораторію. Група пропонує українським керамічним виробникам великий вибір продукції: каолін-сирець, збагачений каолін і глини з родовищ України, а також Франції, Німеччини, Іспанії.

Група SOKA близько 20 років тому одна з перших серед каолінових компаній в світі отримала сертифікацію за системою ISO 9000. Компанія постійно займається розробкою максимально оптимальних логістичних рішень для кожного споживача в залежності від його місцезнаходження.

 

SOKA Ukraine

Тел./факс:    +380 44 486 91 00

Тел.:    +380 44 231 34 64

Моб.     +380 50 331 34 64

E-mail:  ikovalenko@soka-kaolin.com

Адреса: 22100 Вінницька обл., Козятин, вул. Довженко 22а

Custom Field

This is custom field text

Дата

Листопад 21, 2019