Українська Асоціація кераміки святкує 20-тирічний ювілей!

Українська Асоціація кераміки святкує 20-тирічний ювілей!

Українська Асоціація Кераміки (УАК) заснована у 1999 році та вже 20 років представляє інтереси виробників керамічної плитки як в Україні, так і в інших країнах.

До складу Асоціації входять гіганти індустрії, найбільші компанії з виробництва керамічної плитки та керамограніту в Україні АТ «Зевс Кераміка» та ПрАТ «Харківський плитковий завод».

Українська Асоціація кераміки щороку бере участь у відомих міжнародних виставках та форумах, таких як Міжнародна італійська виставка керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат Cersaie та Міжнародний Форум виробників керамічної плитки.

На виставці Cersaie Украінська Асоціація має свій власний представницький офіс для проведення зустрічей та переговорів учасників Асоціації виробників керамічної плитки з партнерами та представниками галузі.

Міжнародний Форум виробників керамічної плитки (WCTF) – міжнародне зібрання виробників кераміки, що проводиться з 1994 року. Організатором Форуму виступає Європейська асоціація керамічної промисловості.

Кожного року в Форумі беруть участь близько 30 країн світу, серед яких Австралія, Німеччина, Іспанія, Італія, Китай, Мексика, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Японія та інші.

Разом з іншими країнами-учасницями на Міжнародному Форумі Українська Асоціація кераміки зазвичай звітує про загальний стан керамічної галузі в Україні та надає щорічний аналітичний звіт з виробництва, імпорту та експорту плитки.

З 2017 року Українська Асоціація кераміки входить до складу Федерації роботодавців України (ФРУ), найбільш впливового об’єднання українського бізнесу, митний комітет якого очолює президент Асоціації Войтенко Сергій Володимирович.

Українська Асоціація кераміки також співпрацює з Всеукраїнською спілкою виробників будівельних матеріалів та приймає активну участь у заходах, які організовує спілка.